12.10.2018 | 09:00

В Теплицькій філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулись заходи, присвячені Дню захисника України.

11 жовтня відбулася зустріч учасників АТО, зареєстрованих в центрі зайнятості з заступником військового комісара Теплицького районного комісаріату капітаном Віктором Григоренко, головним фахівцем Теплицького відділу з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександром Тульчієм та провідним фахівцем відділу персоніфікованого обліку населення УПСЗН Теплицької РДА Лілією Олійник.

На початку семінару директор Теплицької філії Вінницького ОЦЗ Володимир Підвашецький привітав  присутніх із святом, відзначив мужність та героїзм хлопців, висловив свою повагу.

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо соціального захисту демобілізованих учасників АТО: пільги на проїзд, комунальні послуги, безкоштовне навчання дітей учасників бойових дій, а також можливість безкоштовного перенавчання.

Бійцям запропонували при потребі скористатися безоплатною правовою допомогою при вирішенні побутових проблем, роз’яснили нові правила підписання контрактів із Збройними Силами України. Діалог демобілізованих учасників АТО та посадовців виявився конструктивним та діловим.

Серед інших заходів, приурочених до Дня захисника України, була зустріч старшокласників Теплицьких опорних закладів ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та №2 з військовим комісаром Теплицького РВК, яку організували фахівці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ.

З метою посилення військово-патріотичного виховання молоді та пропаганди військової служби учням 10 та 11 класів презентували професію «Військовий».

На початку зустрічі провідний фахівець з профорієнтації Людмила Легойда розповіла про важливість та перспективи даної професії. Наголосила на серйозному ставленні до вибору майбутньої професії, розповіла про актуальні професії, однією з яких на сьогоднішній день є професія військового. Співробітник РВК капітан Віктор Григоренко надав інформацію про військові навчальні заклади, професії та спеціальності, які можна там здобути. Розповів випускникам про такий вид зайнятості як військова служба, актуальні вакансії та професії, які потрібні сучасній Українській Армії. Наголосив, що Збройні Сили України – це  один із шансів знайти своє місце в житті, впевненість в майбутньому, престиж та гідна платня.