01.02.2024 | 09:26

Восени 2022 року Урядом був запроваджений проєкт «Армія відновлення» з метою залучення людей, які тимчасово втратили роботу, до відбудови країни через виконання ними суспільно корисних робіт. За виконання таких робіт виплачують кошти у розмірі мінімальної заробітної плати.

Вінницька область приєдналася до проєкту в травні 2023. Впродовж року до виконання суспільно корисних робіт залучили 253 людини, які допомагали облаштовувати місця для потреб ЗСУ, ремонтували об’єкти цивільного захисту населення (бомбосховища, укриття), заготовляли дрова для бюджетних установ та населення тощо.

Загалом на оплату праці у 2023 році профінансували 1,7 млн грн з коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Проєкт «Армія відновлення» продовжено на 2024 рік.

У січні до участі в проекті доєдналися 38 жителів з Немирівського та Хмільницького районів. Вони займаються плетінням маскувальних сіток, приготуванням та пакуванням продуктових наборів для військових та заготівлею дров для ВПО.

Фахівці служби зайнятості продовжують співпрацю з місцевими органами влади із залучення до суспільно корисних робіт ще більшої кількості працездатних осіб з-поміж безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

З питань організації та проведення суспільно корисних робіт звертайтеся до структурних підрозділів Вінницького обласного центру зайнятості. Контакти ТУТ

 

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячу лінію Вінницького обласного центру зайнятості 067-151-33-20 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa