14.01.2022 | 13:48

Службою зайнятості Вінницької області ведеться системна робота у напрямку сприяння працевлаштуванню осіб, які мають майнові зобов’язання. Зокрема, заборгованість зі сплати аліментів та стосовно яких відкрито виконавче провадження в органах державної виконавчої служби.

Для цього організовують заходи, спрямовані на сприяння зайнятості таких осіб.

Так, 13 січня 2022 року відбулася зустріч директора Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Віталія Руденка з начальником Липовецького районного відділу державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький) Сергієм Бабійчуком. Йшлося про співробітництво в рамках Меморандуму про між Державною службою зайнятості та Міністерством юстиції України, підписаного 21.01.2019 року.

Віталій Руденко запевнив, що у Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості надають повний комплекс соціальних послуг, в тому числі інформаційних та консультаційних, пов’язаних з працевлаштуванням, послуг щодо пошуку підходящої роботи, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру з метою сприяння зайнятості та повернення до активної праці вищезазначених осіб.