30.07.2019 | 16:11

Щороку Мурованокуриловецька районна філія Вінницького обласного центру зайнятості активно співпрацює з сільськими громадами в питанні організації громадських робіт. За рішенням виконкомів сільських рад одним із видів громадських робіт є благоустрій в громадах.

Найактивніша в цьому питанні Конищівська сільська рада, де сільський  голова Анатолій Смілянець.

Силами безробітних, які брали участь у громадських роботах, зроблено немало: у трьох селах прибрали на кладовищах, біля пам’ятників загиблим воїнам, впорядкували місця відпочинку жителів громад, тощо.

«Це надзвичайно вигідно, - каже Анатолій Смілянець. - Кошти , що виділяє сільська громада з бюджету всі до копійки витрачені на добру справу. В поточному році на заробітну плату учасникам робіт виплачено майже 18 тис грн., пропорційно кожною із сторін договору. Співпрацею з центром зайнятості задоволені».

Мурованокуриловецька районна філія у співпраці з роботодавцями та сільськими радами розглядає усі можливі варіанти щодо можливості подальшої організації громадських робіт, спрямованих на суспільно корисні справи, які відповідають потребам місцевих громад та сприяють їх соціальному розвитку.