20.11.2020 | 10:54

Для служби зайнятості налагодження тісної співпраці з роботодавцями найважливіша передумова якісного вирішення головного завдання – сприяння працевлаштуванню незайнятим громадянам.

Фахівці Липовецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості тісно взаємодіють з підприємствами району, в тому числі і аграрного сектору. Прикладами тісної взаємодії є такі підприємства району як ТОВ «Тас Агро Захід», СТОВ «Берестівка», СТОВ «Поділля» , ФГ «Брицьке», ПСП «Фортуна», ФГ «Україна» та ін.

Під час відвідування підприємств фахівці служби зайнятості вивчають потреби в працівниках, підбирають персонал, пропонують навчання безробітних на замовлення роботодавця. На семінарах для роботодавців, особистих зустрічах значна увага приділяється консультуванню, ознайомленню, роз’ясненню керівникам підприємств, бухгалтерам та представникам відділів кадрів питань законодавства про працю, зайнятість та державне соціальне страхування на випадок безробіття, стану ринку праці, змісту послуг, які надає служба зайнятості роботодавцям.

Як приклад, СТОВ «Берестівка» співпрацює із службою зайнятості з 2012 року. Тільки у цьому році підприємство подало до Липовецької районної філії 14 вакансій за професіями водій, тракторист, кухар, тприбиральник, підсобний робітник, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва. Всі вакансії були укомплектовані громадянами з числа безробітних.

Також безробітні залучаються на підприємство до робіт тимчасового характеру, за потреби проходять професійну підготовку, перепідготовку та підвищують кваліфікацію.

Підприємство відповідально підходить і до безпеки праці, і до соціальних гарантій.

Заступник керівника господарства Олександр Рибаченко говорить: «Під час проведення сезонних польових робіт гостро постає потреба у кваліфікованих працівниках. Саме співпраця із службою зайнятості сприяє вирішенню таких питань».

У свою чергу, районна філія висловлює щиру вдячність усім керівникам сільськогосподарських підприємств району, які створюють робочі місця та забезпечують безробітних роботою з гідними умовами праці.