15.08.2016 | 13:40

Одним із найголовніших завдань співпраці служби зайнятості з роботодавцями є вивчення потреб підприємств та надання допомоги у швидшому укомплектуванні персоналом.

Так, днями фахівці Ленінського районного центру зайнятості м. Вінниці, на звернення приватного підприємства "Кондитерський дім «Санкруа», провели День відкритих дверей. Підприємство запрошує на вакантні посади пекарів, формувальників хлібобулочних виробів та завідувача складом і пропонує стажування безпосередньо на робочих місцях.

В заході взяли участь 16 безробітних, які зареєстровані в Ленінському, Вінницькому районних та Лівобережному міжрайонному центрів зайнятості, яких зацікавили запропоновані вакансії.

Ольга Бубновська, заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Ленінського районного центру зайнятості, ознайомила присутніх з послугами, які надає служба зайнятості, та розповіла про можливість проходження професійного навчання за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Керівник підприємства Світлана Тузова поінформувала учасників про умови праці на виробництві та режим роботи підприємства; завдання і обов’язки, які має виконувати працівник на робочому місці. Також озвучила конкретні вимоги до претендентів та ознайомила з соціальними гарантіями для робітників.

На завершення заходу кожен з присутніх мав можливість в індивідуальному порядку задати більш конкретні запитання директору підприємства щодо майбутнього працевлаштування. Двоє безробітних виявили бажання стажуватися безпосередньо на робочому місці.