оп
06.12.2018 | 15:54

05 грудня 2018 року в рамках візиту до Чернівецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості директор обласного центру зайнятості Галина Скоковська відвідала сільськогосподарське фермерське господарство  «Оріон», яке знаходиться в селі Борівка. Це одне з найбільш потужних підприємств Чернівецького району. Сучасні комбайни, трактори, сівалки, оприскувачі, застосування новітніх технологій обробітку грунту дають високі врожаї.  В сезон тут працює до 70 досвідчених працівників. Очолює колектив Анатолій Лутковський.

Наталя Лутковська, виконуюча обов’язки генерального директора СФГ «Оріон», розповіла, що працюють вони вже майже  20 років. Вирощують в основному традиційні культури: озимі пшеницю і ріпак, кукурудзу, соняшник, ярий ячмінь, горох.

«Для роботи на нових тракторах і комбайнах потрібні нові практичні навики роботи, тому наші працівники проходять підвищення кваліфікації за сприяння служби зайнятості. Цього річ проходили навчання з охорони праці теж у центрі зайнятості», - розповіла Н.Лутковська.

Крім агрономії, господарство веде соціально-відповідальний бізнес, сприяє розвитку інфраструктури села, охороні та збереженні навколишнього середовища, впровадженню енергозберігаючих новітніх технологій на виробництві, дбає про рівні можливості та найкращі умови праці.

У господарстві працює 4 особи з інвалідністю, які працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

«Люди з інвалідністю в змозі ефективно працювати, навіть краще, ніж інші працівники, бо їх прагнення досягти успіху незрівнянно вище ніж у інших. У таких людей варто повчитися наполегливості в досягненні своєї мети, навчитися переборювати труднощі й перешкоди», - відмітила Н.Лутковська.

Г. Скоковська подякувала за співпрацю та зазначила, що саме завдяки таким роботодавцям, які дбають про розвиток рідного краю, сприяють зайнятості населення на селі, є віра в майбутнє.