08.11.2019 | 14:22

07 листопада 2019 року  директор Томашпільської районної філії Вінницького  обласного центру зайнятості  Лариса Полійчук та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Алла Пилипчук  з робочим візитом відвідали Вапнярську ОТГ.

Під час візиту відбулася зустріч з головою Вапнярської об'єднаної територіальної громади Олександром Горенюком. Питання щодо сфери зайнятості жителів громади, шляхи подолання безробіття, легалізація трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва були обговорені сторонами.

Особливу увагу було приділено одному із дієвих напрямків  активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування.

Також у форматі активного спілкування було обговорено перспективи реалізації соціально-економічного розвитку громади та  шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.