оп
11.02.2019 | 14:35

8 лютого 2019 року, директор Могилів-Подільської міськрайонної філії Олександр Книр зустрівся з головою Серебрійської сільської  ради Олегом Будяком.  

Під час  робочої зустрічі  були обговорені питання, щодо подальшої співпраці, а саме: залучення безробітних до участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, працевлаштування громадян на новостворені робочі місця з відшкодуванням єдиного соціального внеску. А також професійного навчання та стажування на виробництві, підвищення кваліфікації,  отримання робітничих професій для молоді  у ПТУ та Центрах професійно-технічної освіти.

«Співпраця з об’єднаними територіальними громадами є одним з   основних наших завданням, так як створення нових робочих місць в сільській місцевості сприятиме  зменшенню безробіття та розвитку інфраструктури громад», - зазначив О.Книр.

Також, Олександр Миколайович приділив увагу питанням  неформального професійного навчання та видачі ваучерів працюючим особам віком старше 45 років.

Зі свого боку, О. Будяк,  розповів про проблеми, які  мають місце  в територіальній громаді.

«Маю надію,  що спільно  ми зможемо  подолати проблеми сьогодення та  спрямуємо всі зусилля на зайнятість населення села», - на завершення зустрічі сказав сільський голова.