16.02.2016 | 09:34

12 лютого в Томашпільському районному центрі зайнятості провели цільовий семінар для 40 осіб з обмеженими фізичними можливостями з метою

інформування та адаптації їх до вимог сучасного ринку праці.

До проведення заходу долучились представники: Пенсійного Фонду, управління праці та соціального захисту райдержадміністрації, медико-соціальної експертної комісії, місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Директор районного центру зайнятості Надія Чижевська окреслила та визначила основні проблеми з працевлаштування осіб з обмеженою працездатністю та шляхи їх подолання.

Безробітних ознайомили з станом ринку праці регіону, соціальними послугами, які надає служба зайнятості. Акцентували увагу присутніх на активних формах сприяння зайнятості таких, як професійне навчання, участь у громадських та тимчасових роботах, а також у започаткуванні власної справи.

Учасників заходу також ознайомили з нововведеннями у пенсійному законодавстві України з 1 січня 2016 року; послугами пільговим категоріям населення та державною соціальною допомогою інвалідам з дитинства та дітям інвалідам; розповіли про діяльність центру безоплатної вторинної правової допомоги та категорії, які підпадають під таку допомогу; наголосили про важливість застосування рекомендацій індивідуальної програми реабілітації інвалідів при працевлаштуванні.

В ході семінару учасники спілкувалися з представниками служб і отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили.