25.07.2016 | 13:40

Немирівським районним центром зайнятості проводиться системна робота щодо вирішення питань соціального захисту громадян, які вимушено переселилися із Сходу країни та звернулися до центру зайнятості за місцем свого фактичного перебування, зокрема, забезпечується надання соціальних послуг та виплата допомоги по безробіттю відповідно до норм чинного законодавства про зайнятість та соціальний захист на випадок безробіття. Центр зайнятості співпрацює з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, шляхом обміну оперативною інформацією щодо обліку тимчасово переміщених осіб працездатного віку.

З метою вивчення основних проблем громадян, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та сприяння якісного їх розв’язання на місцях, в липні 2016 року в управлінні соціального захисту населення Немирівської райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» з представниками органів виконавчої влади, Немирівського районного центру зайнятості, управління Пенсійного Фонду України, з внутрішньо переміщеними особами та за участю заступника директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Квят і радника Міністерства соціальної політики України з питань внутрішньо переміщених осіб у Вінницькій області Станіслава Данілова.

Учасники заходу обговорили питання надання пільг та соціальних допомог внутрішньо переміщеним особам, сприяння працевлаштуванню, доступність дітей до дитсадків тощо.

Фахівець з питань зайнятості Немирівського районного центру зайнятості Олена Синякович поінформувала учасників круглого столу що, протягом 1 півріччя 2016 року в центрі зайнятості були зареєстровані як безробітні 13 осіб із числа переселенців, з них 4 особи працевлаштовано, 1 особа проходила професійне навчання.

Також під час зустрічі були заслухані присутні внутрішньо переміщені особи, які висловили свої думки щодо якості надання соціальних послуг державними органами.

На завершення заходу кожен мав змогу отримати детальну інформацію та консультації, задати запитання та висловити свої думки.