30.07.2019 | 16:31

«Соціальне партнерство – запорука успіху в подоланні безробіття» - під таким гаслом відбулося засідання круглого столу з соціальними партнерами в Томашпільській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості за участю першого заступника голови райдержадміністрації Віктора Ставнічука та заступника голови районної ради Лариси Нароган.

У засіданні круглого столу взяли участь керівництво Томашпільської районної філії, голови Вапнярської та Томашпільської об’єднаних територіальних громад, а також голови сільських рад району.

«Питання подолання безробіття, легалізації трудових відносин завжди актуально та на часі. На вимогу сьогодення Томашпільська районна філія співпрацює з кожною територіальною громадою в питанні надання соціальних послуг громадянам Повернення шукачів роботи до продуктивної зайнятості та подолання довготривалого безробіття – на разі одне з головних завдань служби зайнятості», – зазначила директор районної філія Лариса Полійчук. Також директор наголосила, що тільки спільними зусиллями можливо допомогти безробітним відчути впевненість в завтрашньому дні.

«Ми ставимо собі за мету – допомогти кожному знайти гідну роботу. Сьогодні вже немає сумніву, що головною ознакою покращення ситуації на місцевому ринку праці є ефективне використання направлень активної політики зайнятості», - зазначила заступник директора філії Лариса Зарванська. Вона роз’яснила роль кар’єрного радника в працевлаштуванні безробітних.

З Порядком організації та проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру, та порядком відшкодування ЄСВ, присутніх ознайомила начальник відділу взаємодії з роботодавцями Людмила Притула.

Учасники заходу отримали роз’яснення змісту послуг, що надає служба зайнятості, ознайомились з професійно-кваліфікаційним складом осіб, які перебувають на обліку в Томашпільській філії та на завершення обговорили проблемні питання, визначили спільні заходи щодо співпраці у вирішенні зайнятості населення.