17.06.2016 | 15:21

15 червня 2016 року у Літинській районній державній адміністрації відбулось чергове засідання районного центру надання допомоги учасникам антитерористичної операції під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Захаревич, проведене за ініціативи директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Галини Суходолець. З-поміж іншого на засіданні розглядалися питання щодо здійснення соціальної роботи з учасниками АТО в територіальних громадах району, зокрема звітували з цих питань голови та секретарі Громадської, Дашковецької, Дяківецької, Журавненської та Кулизької сільських рад.

На нараді також були присутні фахівці Літинського районного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, центральної районної лікарні, районного відділу Держгеокадастру та голова ГО «Учасників антитерористичної операції Літинського району» Віталій Середа.

Сільські голови доповіли про роботу, проведену у відповідних сільських рад з учасникам АТО, а саме про надання пільг, передбачених законодавством, матеріальної допомоги, а також про виділення земельних ділянок для ведення особистого сільського господарства та садівництва.

Загалом соціальна робота з учасниками антитерористичної операції в територіальних громадах району проводиться на належному рівні, хоча є і проблемні питання щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у повному обсязі. Однак, в перспективі органи виконавчої влади та місцевого самоврядуванні докладатимуть максимум зусиль для вирішення нагальних проблем цієї категорії громадян.