05.08.2019 | 16:07

4 серпня Жмеринка відзначала свій 116 – й день народження.  У межах святкових заходів фахівці Жмеринської міськрайонної  філії провели інформаційну акцію  під гаслом «Живи і працюй в Україні».

Для жителів та гостей міста були представлені актуальні вакансії, які у вигляді зручних флаєрів пропонувались учасникам. Всі зацікавлені отримали детальну інформацію про місце роботи, заробітну плату, вимоги до претендентів на вакантні посади.

«Масові заходи – це можливість розширити коло користувачів послуг служби зайнятості: підбір персоналу не тільки за рахунок зареєстрованих безробітних, а залучення потенційних клієнтів  на вакантні місця  з числа зайнятих категорій та осіб, які шукають роботу самостійно», - зазначила директор Жмеринської міськрайонної філії Тетяна Когут.

На заході також надавалась інформація про сучасні сервіси служби зайнятості, серед яких: електронна черга, послуга відео-резюме, он-лайн-співбесіди безробітних з роботодавцями.

Спілкуючись з учасниками свята, спеціалісти служби зайнятості знаходять нові можливості пропозицій послуг та визначають потреби споживачів. Такий підхід пропозиції послуг направлений на формування позитивного іміджу служби зайнятості.