23.06.2016 | 08:18

З метою вжиття заходів щодо сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України щодо обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом, щосереди в Лівобережному міжрайонному центрі зайнятості м. Вінниці проводиться груповий профконсультаційний захід для осіб, які звернулись до центру зайнятості з метою пошуку роботи, в тому числі демобілізованих учасників АТО.

Захід здійснюється на замовлення Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату.

Вчора, 22 червня в ході проведення заходу з орієнтації на службу в Збройних Силах України головний спеціаліст відділення комплектування Вінницького об’єднаного міського військового комісаріату Емілія Кошова поінформувала учасників семінару щодо переваг служби в українській армії за контрактом. Презентуючи фах «військовослужбовець за контрактом», спеціаліст розповіла присутнім про умови прийняття на військову службу за контрактом, професії, які користуються попитом у військових частинах, соціально-правовий захист військовослужбовців, перспективи службового росту, порядок проходження військової служби та грошове забезпечення.

Згідно з чинним законодавством України на військову службу за контрактом приймаються громадяни України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну або повну середню освіту, і не проходили строкової військової служби, військовозобов’язані, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років, мають відповідну фізичну підготовку і визнані військово-лікарською комісією придатними за станом здоров’я до проходження військової служби. Контракт підписується на п’ять років.

Безробітному, який виявив бажання вступити на військову службу за контрактом, запропоновано пройти більш детальну та індивідуальну співбесіду з керівництвом військового комісаріату міста.