12.08.2019 | 14:57

09 серпня 2019 року в Погребищенській районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця - приватного підприємця Турбаніст С.С. для 13 безробітних громадян, які перебувають на обліку.

«На сьогоднішній день служба зайнятості надає роботодавцям широкий спектр послуг.  Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства» - зазначив директор Погребищенської районної філії Олександр Віцінський.

Про стимулювання роботодавця до створення нових робочих місць шляхом компенсації витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» проінформувала Леся Власюк - заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями.

Під час заходу представник роботодавця Ірина Турбаніст розповіла про діяльність підприємства та презентувала наявні вакансії. Наразі торгівельній точці, а саме магазину «Місто», який відкрився у липні 2019р., потрібен продавець продовольчих товарів. Надалі планується розширення штату та введення нових посад.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою особисто поспілкувалися з роботодавцем та отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантну посаду, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

Ірина Турбаніст подякувала службі зайнятості  за проведену презентацію та оперативне укомплектування у минулому місяці двох вакансій продавців.