16.02.2016 | 10:10

Директор Чечельницького районного центру зайнятості Олена Котенко взяла участь в семінар-нараді з селищним, сільськими головами та секретарями Чечельницького району, яка відбулась в актовому залі райдержадміністрації.

Участь у заході також взяли голова районної ради Сергій П’яніщук, перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук, начальник управління праці та соціального захисту населення Станіслав Мартинюк, завідувач районного сектору управління державної міграційної служби Віктор Панасюк, заступник начальника районного управління юстиції Сергій Фаренюк.

На нараді йшося про забезпечення виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», участь територіальних громад в конкурсах, грантах, проектах, про особливості соціального захисту населення району в поточному році, про запровадження державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та ін.

О.Котенко в своїй доповіді зазначила: «Лише тісна співпраця всіх служб, соціальних партнерів, органів місцевого самоврядування, як єдиного механізму, допоможе відновленню зайнятості населення».

Вона відзначила першочергові завдання служби зайнятості та розповіла про організацію громадських робіт на території району, наголосивши: «Однією із форм співпраці є організація громадських робіт з благоустрою закладів соціально-культурної сфери та території громад із залученням безробітних жителів сіл. Форма тимчасової зайнятості має очевидну користь як для самого безробітного – дає можливість підвищити власне матеріальне становище, а також пришвидшити процес працевлаштування, так і для самих роботодавців. У виграші залишаються й відповідні територіальні громади, адже особи, задіяні у громадських роботах, насамперед, беруть участь у вирішенні проблем соціального характеру – ремонтують об’єкти соціально-культурного призначення, наводять лад у населених пунктах та поза ними».

Олена Миколаївна підвела підсумки роботи за 2015 рік з організації громадських робіт та намітила шляхи співпраці на поточний рік.

Районним центром зайнятості були підготовлені та роздані методичні матеріали, що стануть сільським головам в нагоді.

Зустріч пройшла у формі дискусії, яка дала можливість отримати нові знання, обговорити напрямки подальшої співпраці.