08.02.2016 | 14:10

У Вінницькому районі із сільськими, селищними головами та секретарями рад провели семінар-нараду. В нараді взяли участь: голова районної державної адміністрації Віктор Шмігель, голова районної ради Сергій Сітарський, заступник голови райдержадміністрації Олег Бегус, заступник голови районної ради Олексій Плакида, а також були присутні начальники управлінь та відділів райдержадміністрації та районної ради.

Одним із питань, що розглядались на заході, організація і проведення громадських робіт на території сіл та селищ Вінницького району у 2016 році.

Доповідав з вищезгаданого питання директор Вінницького районного центру зайнятості Юрій Парфенюк. Він поінформував присутніх щодо громадських робіт та робіт тимчасового характеру, ознайомив із видами громадських робіт та джерелами їх фінансування, умовами оплати праці осіб, зайнятих на громадських роботах, їх правами та обов’язками. Наголосив на тому, що зараз необхідно забезпечити прийняття місцевими органами влади розпоряджень (рішень) щодо організації громадських робіт, затвердження видів таких робіт, виконавців та обсягів фінансування з місцевих бюджетів.

Якісне вирішення поставлених завдань, проведення системної інформаційно-роз’яснювальної роботи, надання якісних послуг роботодавцям, має забезпечити досягнення основних цілей у 2016 році.