07.08.2019 | 16:16

Головною вимогою при організації профнавчання безробітних є узгодження потреб роботодавця та інтересів шукача роботи, що сприяє якнайшвидшому працевлаштуванню безробітного та закріпленню його на робочому місці.

Сьогодні, 07 серпня 2019 року у Вінницькому обласному центрі зайнятості відбулася семінар-нарада фахівців, які відповідають за організацію профнавчання зареєстрованих безробітних в філіях обласного центру зайнятості та Вінницькому міському центрі зайнятості.

В умовах сьогодення потрібно застосовувати нові осучаснені підходи в організації професійного навчання дорослого населення, що дають змогу підвищувати продуктивність праці, максимально якісно виконувати функціональні обов'язки та освоювати нові види професійної діяльності. Кожна людина упродовж свого життя повинна навчатися, вдосконалювати набуті знання - і це є гарантом затребуваності на ринку праці та стабільної високооплачуваної роботи.

Присутні підбили підсумки роботи обласної служби зайнятості з 7 місяців 2019 року в частині професійного навчання зареєстрованих безробітних та окреслили основні завдання щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних.

Учасники семінару обговорили проблемні питання при організації навчання осіб на підставі ваучера та підготовки кваліфікованих робітників в умовах дуальної системи професійної освіти.