16.02.2016 | 15:24

15 лютого в Іллінецькому районному центрі зайнятості провели семінар для 19 учасників антитерористичної операції.

Учасники заходу не так давно повернулись із зони бойових дій. Їх період адаптації до мирного життя ще триває. Головна ціль заходу – допомогти зрозуміти демобілізованим, що життя продовжується, а його якість залежить від їх бажання та прагнення жити повноцінно. Це можна здобути, якщо людина зайнята, затребувана, «при ділі». Тоді вона розуміє, що потрібна своїй сім’ї, родині та суспільству.

Безробітних ознайомили із послугами служби зайнятості та актуальними вакансіями.

Акцентували увагу присутніх на активних формах сприяння зайнятості таких, як професійне навчання, участь у громадських та тимчасових роботах, а також у започаткуванні власної справи.

Директор центру зайнятості Віталій Пилипинчук, який був присутній на заході, поспілкувався особисто з кожним учасником АТО, вислухав проблеми, з якими вони зустрічаються в пошуку роботи.

За результатами семінару та індивідуальної роботи фахівців центру зайнятості трьох учасників АТО по завершенню заходу спрямовано на індивідуальну співбесіду з роботодавцями в ТОВ «Іллінецький цукровий завод» та фірму «Люстдорф».

Присутнім військовослужбовцям запропонували пройти анонімне анкетування, результати якого дозволять проаналізувати якість надання послуг державної служби зайнятості.