25.01.2017 | 12:01

Питання організації та проведення громадських робіт завжди в пріоритеті діяльності Гайсинського районного центру зайнятості, оскільки участь безробітних в таких роботах сприяє пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечує фінансову підтримку безробітних у період пошуку постійної роботи.

Фахівці центру зайнятості активно співпрацюють з органами місцевого самоврядування задля охоплення непрацюючого сільського населення громадськими роботами. Адже завдяки участі в них безробітні мають змогу не лише отримати реальний заробіток, а й принести користь громаді.

З метою інформування безробітних про можливість участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, 24 січня 2017 року фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Юлія Левандовська провела семінар для 31 безробітного, які перебувають на обліку в центрі зайнятості. Під час заходу учасники отримали детальну інформацію щодо організації та проведення громадських робіт у 2017 році, зокрема види робіт у відповідних територіальних громадах, розмір оплати громадських робіт тощо.

Довідково: Протягом січня-грудня 2016 року за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевих бюджетів участь в оплачуваних громадських роботах взяли 493 особи.

Найпопулярнішими видами громадських робіт у Гайсинському районі були:

- благоустрій населених пунктів;

- інформування населення щодо отримання субсидій за спрощеною системою.