15.03.2019 | 09:43

 

Одним із напрямів державної політики у галузі сприяння зайнятості населення є здійснення заходів із створення умов для тимчасової зайнятості зареєстрованих безробітних, які відчувають труднощі з пошуку постійної роботи. 

З метою додаткового стимулювання мотивації до праці та матеріальної підтримки безробітних  фахівцями Теплицької районної філії  Вінницького ОЦЗ проводиться постійна інформаційно - роз’яснювальна  робота  з працедавцями щодо організації робіт, які носять тимчасовий характер.

Так, 14 березня 2019 року, фахівцями сектору взаємодії з роботодавцями Теплицької районної філії проведено семінар з представниками кадрових служб СТОВ Агрофірма «Росоша», ТОВ «Виробник Агро», ТОВ «Теплик Агро», ФГ «Крокус», ФГ «Володимир»  на тему: "Організація  громадських робіт  та  інших робіт тимчасового характеру".

Результатом організації як групових заходів так і проведення особистих зустрічей з роботодавцями є домовленість про створення тимчасових робочих місць  в 2019 році для організації робіт тимчасового характеру.

Зареєстровані безробітні отримали направлення на працевлаштування на тимчасові робочі місця у  СТОВ Агрофірма «Росоша» – 28 осіб, ТОВ «Виробник Агро» - 16 осіб, ФГ «Крокус» - 4 особи, ФГ «Володимир – 3 особи.

З початку року Теплицькою районною філією до робіт тимчасового характеру залучено 75 осіб із числа безробітних.

Щоденна наполеглива фахова праця  спеціалістів служби зайнятості з роботодавцями – це шлях до довіри працедавців, та переконання їх що створення, як тимчасових так і постійних робочих місць для працевлаштування безробітних осіб, це взаємовигідна співпраця.