30.04.2021 | 09:31

29 квітня 2021 року відбулася робоча зустріч директора Літинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Наталії Шишкової з директором ТОВ «Літинський цегельний завод» Миколою Остапчуком.

Під час зустрічі керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства, проблематику при укомплектуванні штату працівників, шляхи підбору персоналу за сприяння служби зайнятості.

Директор філії презентувала послуги, що надаються службою зайнятості, зокрема можливість підбору персоналу за допомогою нових сучасних технологій (відеорезюме, відеовакансій, онлайн співбесід), можливість отримання компенсації ЄСВ при працевлаштуванні на новостворені робочі місця осіб із числа безробітних.

На підприємстві періодично виникає потреба в кваліфікованих кадрах, тому значна увага під час розмови була приділена навчанню та професійній підготовці кадрів з метою підвищення їх подальшого працевлаштування за фахом.

В результаті зустрічі домовлено про подальшу співпрацю між центром зайнятості та роботодавцем щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.