24.06.2016 | 08:16

Вчора, 23 червня 2016 року в Тиврівському районному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для учасників антитерористичної операції, за участю представників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації та районного військкомату. У заході взяли участь 12 осіб.

Відкриваючи семінар, заступник директора центру зайнятості Володимир Вітюк поінформував учасників про мету заходу, розповів про стан ринку праці району, про соціальні послуги, які надає служба зайнятості, та поцікавився у присутніх щодо якості надання послуг.

Начальник відділу управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Світлана Банарюк поінформувала безробітних про повний спектр пільг, якими вони мають право скористатись відповідно до чинного законодавства, а також провела анкетування учасників АТО, з метою визначення потреби в отриманні пільг, компенсацій, які гарантуються державою.

Відповідальний працівник військкомату Віталій Поживалов, також учасник АТО, розповів присутнім на семінарі про службу в Збройних Силах України за контрактом.

На завершення заходу учасникам були надані відповіді на актуальні питання, які виникають в повсякденному житті.