11.06.2024 | 13:05

Вінницька обласна служба зайнятості у своїй роботі активно реалізовує принцип економічної безбар’єрності, в рамках політики безбар’єрності, яка ініційована першою леді Оленою Зеленською.

Економічна безбар’єрність – це забезпечення умов та можливостей для працевлаштування, заняття підприємництвом молоді, жінок, літніх людей, людей з інвалідністю тощо.

Тобто всі громадяни незалежно від віку, статі, сімейного стану чи стану здоров’я мають умови та можливості для працевлаштування, отримання фінансових та інших ресурсів для заняття підприємництвом чи самозайнятістю.

 

У службі зайнятості регіону забезпечено надання послуг за принципом «єдиного вікна». Послугою можуть скористатися люди, які потребують додаткового сприяння у працевлаштуванні: ветерани, особи з інвалідністю, ВПО тощо.

Для зручності клієнтів служби сервіси з працевлаштування діджиталізовано. Завдяки онлайн-платформам кожен може легко отримати доступ до пошуку вакансій, можливостей професійного навчання та кар’єрного консультування.

Компенсації роботодавцям, індивідуальний підхід до кожного відвідувача дозволяють максимально усунути бар’єри та підвищити ефективність працевлаштування вінничан та переселенців.

У разі виникнення питань звертайтесь на гарячі лінії Вінницького обласного центру зайнятості (063) 814-53-38, (050) 195-09-24, (067) 151-33-20 або пишіть на Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡️ https://t.me/DCZ_Vinnytsa

 

#bezbariernist  #безбарєрність