07.08.2019 | 14:19

6 серпня 2019 року директор Хмільницької міськрайонної філії Сергій Каленіченко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ганна Городівська з робочим візитом відвідали підприємства Жданівської  об’єднаної територіальної громади.

Перш за все завітали до Жданівської сільської  ради та провели робочу зустріч з сільським головою  Станіславою Ядвіжиною. Де обговорили проблемні питання зайнятості населення громади та питання організації громадських робіт, як один із видів тимчасової зайнятості сільського населення.

На території громади розташовані два великі ринкоутворюючі підприємства, які відносяться до  агропромислового холдингу «Астарта - Київ» -  філія «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» та ТОВ «Хмільницьке».

Основним видом діяльності філії «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» - є виробництво цукру, яке має сезонний характер,тому зайнятість населення громади теж є сезонною. Це питання, а також питання укомплектування кадрами підприємства та попереднє стажування на робочих місцях обговорили під час робочої зустрічі з керівництвом підприємства.

Про кадрові проблеми та перспективи розвитку йшлося на зустрічі з керівником  ТОВ «Хмільницьке» - Віктором Рижуком. Підприємство займається вирощуванням зернових, яке має сезонний характер, тому  на підприємстві існує проблема відтоку кваліфікованої робочої сили. Керівництво прикладає максимум зусиль, щоб зупинити ці процеси, застосовуючи систему стимулів та заохочень. Хмільницька філія Вінницького обласного центру зайнятості в свою чергу для адаптації працівників на робочому місці проводить стажування безробітних перед їх працевлаштуванням.

Робочі зустрічі на підприємствах  Жданівської  об’єднаної територіальної громади пройшли плідно, були визначені проблеми розвитку підприємств та сформовані перспективи взаємодії зі службою зайнятості.