20.08.2019 | 09:55

З метою обговорення нагальних потреб роботодавця щодо забезпечення найманими працівниками  19 серпня 2019 року відбулась робоча зустріч директора Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ Любові Войтенко з заступником директора ПрАТ «ПК «Поділля» Юрієм Липовим.

Сільськогосподарське виробництво відіграє домінуючу роль в економіці Крижопільського району. Щороку з початком виробничого сезону на цукровому заводі виникає потреба в залученні додаткових трудових ресурсів і надійним партнером у вирішенні цих питань виступає служба зайнятості.

Продовольча компанія «Поділля» плідно співпрацює зі центром зайнятості за всіма основними напрямками роботи. Так протягом 2019 року роботодавцем заявлено 298  вакансій, з яких 283 укомплектовано, забезпечено зайнятість 101 особи шляхом участі в роботах тимчасового характеру, професійне навчання пройшли 120 безробітних .

Під час зустрічі керівники обговорили поточні та перспективні потреби підприємства в кадрах та можливості служби зайнятості у підборі персоналу. Любов Войтенко поінформувала про стан ринку праці, ознайомила з професійно-кваліфікаційним складом безробітних, презентувала послуги служби зайнятості з використанням новітніх технологій, окремо зупинилась на можливостях організації професійного навчання та стажування на робочому місці.

За результатами зустрічі узгоджено шляхи подальшої співпраці служби зайнятості та роботодавця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства.