23.06.2021 | 16:21

Сьогодні, 23 червня 2021 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська провела робочу зустріч з представниками ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» - виконавчим директором Богданом Проценко та директором з персоналу Катериною Васютою.

Група компаній «Автострада» – це потужне сучасне українське підприємство, один із лідерів що задіяне в рамках програми «Велике будівництво».

«Співпраця служби зайнятості з ТОВ «Автострада» триває вже не перший рік. Так, у 2020 році цим підприємством до Вінницької обласної служби зайнятості було подано 186 вакансій, з яких 126 укомплектували. З початку 2021 року вже подали 122 вакансії, на які працевлаштували 80 безробітних осіб», - розповіла Галина Скоковська.

За словами директора з персоналу Катерини Васюти, у компанії по всій Україні працюють близько 3,5 тисяч фахівців.

Наразі є гарні перспективи на співпрацю із Вінницькою обласною службою зайнятості. Адже група компаній «Автострада» виграла тендер на ремонт автошляху «Немирів – Ямпіль», що з’єднує Україну з Молдовою. Про відновлення автотраси домовились президенти двох країн. «Автострада» відремонтує 116 кілометрів дороги (97% всього автошляху) на Вінниччині за три місяці – до Дня Незалежності України.

«Задля швидкої реалізації проекту фахівці компанії працюватимуть цілодобово, у дві зміни. У пікові роботи, «Автострада» залучатиме на об’єкт понад двісті фахівців та 100 одиниць спеціалізованої дорожньо-будівельної техніки. Ми запрошуємо в нашу команду людей, у яких «горять очі», та які дійсно бажають працювати. Заробітна плата, яку пропонуємо, є конкурентною та в середньому становить від 10 до 20 тис. грн.», - розповіла Катерина Васюта.

На завершення зустрічі Галина Скоковська запевнила представників ТОВ «Автострада», що рекрутери служби зайнятості докладають усіх зусиль, щоб вчасно і якісно допомогти роботодавцям автодорожньої галузі підібрати працівників.