24.12.2019 | 15:35

Налагодження й розширення співпраці з об’єднаною територіальною громадою є одним з  пріоритетних завдань Чернівецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Так, 24 грудня 2019 року директор Чернівецької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості  Оксана Погорілко та завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Юлія Саргсян  з робочим візитом відвідали Бабчинецьку ОТГ з метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів громади.

В ході зустрічі директор філії Оксана Погорілко та сільський голова Ніна Зварич обговорили питання щодо сфери зайнятості жителів громади, шляхи подолання безробіття, легалізація трудових відносин між найманими працівниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва. Особливу увагу  приділили одному із дієвих напрямків  активної політики зайнятості населення, а саме організації громадських робіт у 2020 році, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи.

Директор філії Оксана Погорілко привітала всіх з наступаючими святами та з Новим роком, а також висловила подяку за активну і ефективну співпрацю у 2019 році.