11.10.2018 | 16:25

Гайсинська районна філія Вінницького ОЦЗ продовжує свою роботу з роботодавцями та впроваджує нові форми співпраці. Так, днями директор районної філії Анатолій Юрченко та спеціаліст з питань зайнятості відділу взаємодії  з роботодавцями Інна Смаглій відвідали  Краснопільську ОТГ.

Свій візит фахівці служби зайнятості розпочали із зустрічі з головою Краснопільської сільської ради Катериною Романенко. В процесі спілкування Катерина Миколаївна розповіла про плани, щодо програми зайнятості в територіальній громаді, про проведену роботу стосовно благоустрою села. Анатолій Миколайович проінформував про послуги державної служби зайнятості, радив скористатись при створені нових робочих місць компенсацію ЄСВ, а також запропонував впровадження в 2019 році нових видів громадських робіт – екологічний захист навколишнього середовища, а саме залучення до посадки лісових культур, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, роботи, пов’язані з благоустроєм прибережних смуг. Також презентував новий он-лайн сервіс ДСЗ «Електронний кабінет роботодавця», який зорієнтований насамперед на скорочення витрат часу для відвідування служби зайнятості та на підвищення рівня взаємодії з роботодавцями.

Інна Леонідівна проінформувала жителів села про ситуацію на ринку праці, ознайомила з актуальними вакансіями, послугами служби зайнятості та сучасними методами пошуку роботи. Для осіб, що виявили бажання зареєструватися в центрі зайнятості з метою подальшого пошуку роботи спеціаліст надала вичерпні консультації щодо реєстрації та можливості резервування часу через сервіс «Електронна черга».

Керівниками були намічені чіткі плани дій  щодо створення нових робочих місць та зайнятості працездатного населення територіальної громади на наступний рік.