оп
06.12.2018 | 10:49

05 грудня 2018 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська відвідала Чернівецьку районну філію Вінницького обласного центру зайнятості.

 «Декада зайнятості людей з інвалідністю, яка щороку організовується в службі зайнятості до Міжнародного дня інвалідів, у Чернівецькому районі проходить по особливому. Протягом січня-листопада 2018 року послугами Вінницької обласної служби зайнятості скористалися 2358 безробітних осіб з інвалідністю. У Чернівецькому районі їх лише 15, з них за вищезгаданий період - 12 працевлаштованих. Важливо, що фахівці докладають всіх зусиль аби забезпечити зайнятістю саме цю категорію населення», - під час ознайомлення з роботою філії відмітила Г. Скоковська

Гостями філії були вихованці Комунального підприємства «Інклюзивно-ресурсного центру Чернівецької районної  ради Вінницької області» разом з директором Людмилою Микулінською. 

- Інклюзивно-ресурсний центр запрацював у Чернівецькому районі з вересня  цього року, - каже Л. Микулінська. -  Ми раді побувати сьогодні у центрі зайнятості задля того щоб дітки могли ознайомитись із світом професій та спробувати себе у професії кондитера, разом з тим, подарувати собі радість спілкування та творчості.

Фахівці філії для дітей-інвалідів провели  майстер-клас з розпису медових пряників, а для їх батьків заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Варчук  провела тренінг щодо професійного визначення та можливостей здобуття освіти дітьми з інвалідністю. На тренінгу батьки створювали колажі «Обери професію своєї мрії» та ознайомились з Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості.