оп
11.02.2019 | 11:45

07 лютого 2019 року Калинівську районну філію Вінницького ОЦЗ відвідали викладачі та студенти 4 курсу Калинівського технологічного коледжу, які навчаються за професією «Технолог швейного виробництва» та «Електромеханік».

Мета заходу: ознайомлення молоді з послугами державної служби зайнятості, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці, орієнтації на формування активної життєвої позиції.

Провідний фахівець з профорієнтації Любов Владичук надала інформацію про можливості служби зайнятості щодо пошуку роботи, професійного навчання, тимчасової зайнятості, надання профорієнтаційних послуг та потребу в трудових ресурсах підприємств району, призначення та організацію роботи функціональних секторів філії. Перевагою для молоді, на думку Л. Владичук, є можливість стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць з відшкодуванням єдиного соціального внеску.

Оскільки студенти цьогоріч закінчують навчальний заклад і в них, звичайно, постане питання про презентацію себе як професіонала перед роботодавцями з метою працевлаштування, то фахівець філії надала інформацію про види, структуру та основні вимоги до складання резюме, яке вони мають можливість розмістити на порталі Державної служби зайнятості.

В наступній частині заходу начальник Калинівського бюро безоплатної правової допомоги Ганна Мельникова провела для студентів лекцію на тему: «Виборчі права громадян відповідно до Конституції».

На завершення зустрічі випускникам побажали знайти себе у своїй професії, мати достойну заробітну плату та працювати на рідній землі. В заході взяло участь 26 студентів.