11.07.2019 | 15:08

Сприяння у працевлаштуванні безробітних та забезпечення потреби в кадрах роботодавців – це основне завдання в роботі служби зайнятості.

Одним із прикладів тісної співпраці Теплицької районної філії Вінницького ОЦЗ з роботодавцями є працевлаштування осіб у ПП «Агродім». Днями відбулася робоча зустріч директора Теплицької районної філії Володимира Підвашецького з директором ПП «Агродім» Володимиром Токарчуком та колишніми безробітними під час жнив.

Підприємство веде діяльність у сфері сільськогосподарського виробництва, має в наявності власну сільськогосподарську техніку, вантажні автомобілі, виробничі будівлі та споруди. Наразі розпочався збір урожаю зернових культур, де працюють особи працевлаштовані за направленням служби зайнятості.

Для приготування обідів для працівників ПП «Агродім» створено нове робоче місце кухаря, на яке працевлаштовано безробітну особу. Роботодавець скористався правом на відшкодування фактичних витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  за працевлаштованого зареєстрованого безробітного.

Володимир Підвашецький поінформував про стан ринку праці в районі, послуги служби зайнятості,та можливість навчання безробітних на замовлення роботодавця як безпосередньо на робочому місці, так і в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. 

 «З Теплицькою районною філією у нас склалися теплі службові стосунки, які засновані на взаєморозумінні і повазі. Працювати нам легко, приємно, зручно та взаємовигідно», - сказав директор ПП «Агродім» Володимир Токарчук.