15.02.2017 | 14:31

В рамках співпраці Погребищенського районного центру зайнятості з районним військовим комісаріатом та з метою вирішення питання зайнятості населення, 14 лютого 2017 року проведений семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України для 15 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Володимир Храбан розповів про стан ринку праці району та послуги, які надає служба зайнятості. Також повідомив учасникам заходу, що в 2016 році шляхом укладання контракту на службу в ЗСУ працевлаштовані 4 особи, з початку 2017 року – одна особа.

«На сьогодні служба за контрактом може вирішити питання працевлаштування безробітних з достойним рівнем оплати праці», - зазначив Володимир Храбан.

Представник військового комісаріату Ігор Собчук докладно розповів шукачам роботи про порядок відбору громадян на військову службу за контрактом та в резерв Збройних Сил України, до навчальних частин та інших військових формувань на посади рядового, сержантського та офіцерського складу. Ознайомив з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців.

Семінар проходив у формі діалогу, безробітні отримали відповіді на запитання, які їх цікавили та записали контактні телефони, за якими можна проконсультуватися в індивідуальному порядку.