08.11.2019 | 14:41

07 листопада 2019 року, в рамках загальнообласної профорієнтаційної акції «Дорога до вибору», фахівці Крижопільської районної філії Вінницького ОЦЗ провели профорієнтаційний захід для 25 учнів 8 - 11 класів Гарячківської ЗОШ  I – III ст.

Фахівці районної філії надали школярам інформацію щодо професій, які користуються попитом на ринку праці, правил вибору професії та основних помилок професійного самовизначення. Окремо увагу приділи послугам служби зайнятості для молоді. В службі зайнятості можна отримати індивідуальні і групові консультації, пройти профорієнтаційне тестування, за результатами якого можна визначити сферу професійних інтересів, необхідність розвитку певних професійно-важливих якостей та скласти особистісні характеристики.

Після перегляду анімаційний відеороликів профорієнтаційного спрямування учнів ознайомили з мобільним додатком «Центр професійної орієнтації», який надає можливість отримати інформацію про світ професій, пройти тестування, скористатись інформацією про навчальні заклади.