08.11.2018 | 11:15

7 листопада 2018 року сектором профорієнтації  Гайсинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості було проведено професіографічну екскурсію для 16 учнів 9 класу  НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії  до Гайсинського відділення поліції. Діти мали можливість зсередини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.

Старший інспектор ювенальної  превенції Гайсинського відділення поліції Наталя Гудима розповіла підліткам про професію поліцейського.

«Головна мета екскурсії - дати можливість зрозуміти і роз’яснити дітям, що поліція не караючий орган, а правозахисний», - каже Наталя Миколаївна.

Захід продовжився демонстрацією спеціальних засобів та вогнепальної зброї. З цікавістю діти роздивлялися зброю, амуніцію та спецзасоби, які допомагають полісменам в їхній службі. Школярам навіть дозволили приміряти бронежилет та каску.

Також дітям показали майданчик, де стоять автомобілі після аварій, там вони мали нагоду побачити реальні наслідки пов’язані з вживанням алкоголю за кермом та порушенням правил дорожнього руху.

Учні побували у залі засідань відділу поліції, в черговій частині, побачили кімнату для затриманих та ізолятор тимчасового утримання.

Підлітки були в захваті і приємно враженні гостинністю правоохоронців. По завершенню захоплюючої екскурсії діти подякували за змістовну та дуже цікаву зустріч. Проведення подібних екскурсій – надзвичайно позитивна та корисна практика, яку необхідно продовжувати і надалі. Такі заходи розвивають почуття особистої відповідальності, формують рівень довіри дітей до працівників поліції.