08.08.2019 | 13:56

Інформаційну-роз’яснювальну роботу з учнівською молоддю Літинська районна філія Вінницького обласного центру зайнятості виділяє як об’єкт особливої уваги. Адже вибір майбутньої професії  є одним з найважливіших виборів в житті людини юного віку. Від того, наскільки влучно обрано професійний шлях, залежить яким буде подальше життя. Саме тому, 7 серпня 2019 року фахівець з профорієнтації Вікторія Черниш завітала до дитячого закладу «Казкова долина» та в ігровій формі знайомила дітей з різноманітним світом професій.

Найбільше школярам сподобалась вправа «Намалюй професію». Використовуючи фантазію і творчі здібності, за допомогою крейди діти презентували майбутню професію, розповідали, чому обрали саме цю професію, в чому її сутність та що потрібно зробити, щоб її опанувати.

І хоча з роками бачення майбутньої професійної сфери може змінитися, активність учасників заходу підтвердила, що молоде покоління не залишається байдужим до власної долі, до вибору професії, яка в подальшому стане запорукою успішної трудової діяльності.