17.02.2016 | 13:23

Днями в Іллінецькому районному центрі зайнятості провели інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Мета заходу – поінформувати зареєстрованих безробітних, які придатні до військової служби, про умови укомплектування ЗСУ військовослужбовцями для проходження служби за контрактом і формування резерву української армії.

Участь у заході взяли 22 безробітних.

На семінар запросили представника Іллінецького об’єднаного військового комісаріату капітана Романа Гончарука, який поінформував присутніх про умови проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах.

Військовослужбовець розповів про вимоги до кандидатів, порядок оформлення необхідних документів, терміни контракту, грошове отримання та інші державні гарантії військовослужбовцям-контрактникам і членам їх сімей, а також про особливості служби в Збройних Силах військовослужбовців-жінок.

Увагу безробітних акцентували на питаннях забезпечення житлом, можливості отримання другої освіти, а також щодо можливого кар’єрного росту і перспектив проходження контрактної служби.

Присутні отримали вичерпні відповіді на численні запитання та інформаційні матеріали.

Іллінецький районний центр зайнятості спільно з Іллінецьким об’єднаним військовим комісаріатом і надалі продовжуватиме роз’яснювальну роботу серед населення щодо цього питання.