13.02.2020 | 15:29

12 лютого 2020 року фахівці Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості - начальник відділу взаємодії з роботодавцями Ірина Свиридовська та провідний фахівець з профорієнтації Людмила Жданович відвідали Джулинську об’єднану територіальну громаду.

Мета візиту – спільні дії об’єднаної громади та служби зайнятості у реалізації державної політики зайнятості, наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до сільського населення та роботодавців.

З метою розв’язання проблем зайнятості жителів громади в ході робочої зустрічі було укладено угоду про співпрацю між Бершадською районною філією та Джулинською ОТГ на 2020 рік, визначено перспективи виконання програми зайнятості населення у поточному році в частині організації та проведенні громадських робіт соціального спрямування.

Ірина Свиридовська під час робочого візиту у громаду вивчила кадрові потреби відділу освіти, культури та спорту Джулинської сільської ради.

Людмилою Жданович було надано інформаційно-консультаційні послуги жителям ОТГ, в тому числі щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю та з питань працевлаштування громадян України у Ізраїлі.

Під час візиту до Джулинської об’єднаної громади було досягнуто  домовленостей щодо розміщення інформаційних матеріалів про електронні сервіси з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням Інтернет технологій у місцевій газеті Джулинської ОТГ  «Моя громада».

Жителі громади мали можливість отримати фахові консультації, які допоможуть їм позитивно вирішити проблеми зайнятості та зорієнтуватись на ринку праці.