10.10.2019 | 09:55

«Професійне навчання – це запорука успішного працевлаштування, бо сьогодні змінилася психологія роботодавця: маючи можливість вибирати шукачів роботи, він пред’являє високі вимоги до претендентів, тому тільки кваліфіковані працівники є конкурентоспроможними та користуються великим попитом на сучасному ринку праці», -саме такими словами директор Ладижинської міської філії Вінницького обласного центру зайнятості Марія Колотило 8 жовтня розпочала презентацію Ладижинського коледжу ВНАУ.

 Надалі директор філії представила присутнім заступника директора з навчальної частини Ладижинського коледжу Вінницького національного аграрного університету, Інну Капелюшну та завідувача навчально-виробничою практикою Андрія Сандуляка, які завітали для зустрічі з безробітними особами для презентації освітніх послуг з навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Мета заходу - інформування дорослого населення про можливості навчання за професіями: «техніка-електрика», «техніка-механіка», «електромонтера», «електрослюсаря», «тракториста», «водія», «слюсаря-ремонтника» – саме за тими професіями, які є основними на ринку праці міста Ладижин і за якими здійснюється підготовка в Ладижинському коледжі.

Інна Капелюшна розповіла про цілі та перспективи проведення освітньої діяльності, пов’язаної із здобуттям ступенів молодшого бакалавра, про здійснення підготовки фахівців за спеціальностями: «Агроінженерія», «Агрономія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Андрій Сандуляк повідомив про розширений перелік навчальних програм для здобуття робітничих професій: «тракторист», «водій автотранспортних засобів», «слюсар-ремонтник», «електромонтер». Також, звернув увагу на стислі терміни навчання, максимальне врахування вимог роботодавців і як наслідок, високу ймовірність працевлаштування.

Марія Колотило наголосила, що тенденції на ринку праці, певні умови, особливості розвитку регіону, дають змогу припустити, що й у майбутньому  буде зростати попит на кваліфікованих робітників по обслуговуванню технологічного обладнання підприємств харчової, переробної промисловості, оскільки виготовлення  харчових продуктів є необхідними атрибутами сучасної людини.

Упродовж зустрічі безробітні цікавились строками навчання, розрядами, які будуть присвоєні після навчання, на яких підприємствах буде проходити виробнича практика та перспективами щодо працевлаштування.