14.03.2019 | 15:51

Одним з напрямів діяльності служба зайнятості є профорієнтаційна робота з молоддю. Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію.

Так, 13 березня 2019 року в Обухівській територіальній громаді на базі середньої загальноосвітньої школи відбувся виїзний захід з метою презентації профорієнтаційної платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Захід провели фахівці Мурованокуриловецької районної  філії Вінницького обласного центру зайнятості, за участі  46 учнів старших класів.

Анатолій Гончар провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг, презентував платформу Державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри.

«Профорієнтаційна платформа створена з метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості до всіх хто планує свій професійний шлях. Зареєстрованому користувачу надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у дистанційному форматі без відвідування центру зайнятості та зробити власну профорієнтацію», - зазначив А.Гончар.

Фахівці районної філії надали інформацію присутнім про вибір професії, майбутній напрям професійного навчання, оцінку власних здібностей і навичок та саморозвиток. Запропоновані старшокласникам тести надають можливість професійно самовизначитись пізнати себе більше та рухатись далі в професійному розвитку.