09.08.2019 | 09:06

Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Вінницького міського центру зайнятості тісно співпрацюють з підприємствами міста у різних напрямках, зокрема, щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Одним із дієвих засобів вирішення швидкого та якісного укомплектування вакантних місць є презентація роботодавця.

Так, 8 серпня 2019 року у Вінницькому міському центрі зайнятості відбулася презентація ТОВ "Вест Петрол Маркет", яке веде діяльність у сфері оптової торгівлі твердим, рідким, газоподібним паливом і подібними продуктами. Роботодавець запрошував на роботу адміністратора, оператора заправних станцій, прибиральника службових приміщень.

Присутніх на заході шукачів роботи Оксана Чорна, завідувач сектору рекрутингу ознайомила з сервісними послугами центру зайнятості, зокрема, Картою вакансій. Менеджер з персоналу ТОВ "Вест Петрол Маркет" Лідія Ніколюк, докладно розповіла присутнім про вакансії, умови праці та графік роботи, вимоги до претендентів на заявлені вакансії, відповіла на запитання.

Наприкінці заходу усі зацікавлені безробітні пройшли в індивідуальному порядку співбесіду для вирішення питання подальшого працевлаштування.