22.06.2016 | 16:12

Ефективною формою співпраці з роботодавцями щодо пошуку претендентів на вакантні робочі місця є проведення презентацій роботодавця. Це один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю – необхідних працівників.

Вінницький районний центр зайнятості та приватне підприємство «Михалич і Ко» є партнерами, між якими давно налагоджена тісна та плідна співпраця.

Днями було проведено презентацію роботодавця – ПП «Михалич і Ко» безпосередньо на виробництві. Участь у заході взяли 11 безробітних осіб.

Начальник відділу кадрів роботодавця Лариса Грищук розповіла про історію створення підприємства, його структуру, напрями діяльності, асортимент продукції, кваліфікаційний склад працівників, умови праці та рівень заробітної плати. Надала учасникам заходу вичерпну інформацію щодо переліку професій, в яких на сьогодні є потреба. Також представник роботодавця поінформувала безробітних, що для осіб, які бажають працювати, але не мають відповідного досвіду роботи, є можливість стажування та навчання безпосередньо на робочому місці, зокрема за направленням служби зайнятості. Особливу увагу було приділено техніці спілкування з людьми, які потрапили у важкі життєві обставини, в тому числі з внутрішньо переміщеними особами.

«Для роботодавця важливе відношення працівника до роботи, ким би він не працював. Тому під час добору кадрів звичайно враховується рівень кваліфікації, працелюбність, сумлінне виконання обов’язків, порядність та вболівання за спільну справу», - зауважила Лариса Грищук.

Презентація роботодавця пройшла у формі конструктивного діалогу, де всі присутні отримали вичерпні відповіді на запитання щодо потенційного місця працевлаштування.