11.07.2019 | 14:02

Один з найдієвіших способів надання громадянам допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцю - необхідних працівників, є проведення презентацій роботодавця та ярмарків вакансій.

Так, 10 липня в Липовецькій районній філії Вінницького обласного центру зайнятості  відбулась презентація  вакансій та послуг служби зайнятості для укомплектування вакантних посад Вінницької філії ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна-Львів»

Захід відкрила заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Тетяна Каленюк, яка розповіла присутнім про ринок праці району та наявний перелік вакансій на сьогоднішній день.

Спеціаліст з підбору персоналу Євгенія Василець, поінформувала про специфіку роботи, умови праці та рівень заробітної плати, розмір щомісячної премію та критерії її нарахування, а також можливість проходження  навчання на базі підприємства у м.Львові тощо.

Презентацію відвідали 10 осіб з числа безробітних, які перебувають на обліку в районній філії та  шукають роботу. Усі зацікавлені у працевлаштуванні на  презентоване підприємство мали можливість пройти анкетування.

На завершенні заходу двом особам, які виявили бажання працевлаштуватись у Вінницьку філію ТОВ «Фуджікура аутомотів Україна-Львів»,  видано направлення на проходження медичного огляду.