17.06.2016 | 15:49

Сьогодні, 17 червня Хмільницький міськрайонний центр зайнятості провів презентація роботодавця - Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату. Участь у заході взяли 20 безробітних, з яких 4 учасники АТО.

Відкриваючи семінар, начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Олена Титула поінформувала учасників щодо стану ринку праці та соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Молодший спеціаліст служби захисту інформації Хмільницького ОРВК Алла Клименко повідомила присутніх про набір на контрактну службу з метою відновлення боєздатності Збройних Сил України та розповіла, що військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує стабільне грошове забезпечення, яке з 1 січня 2016 року підвищено з 7 тис. грн до 14 тис. грн, виплату одноразової матеріальної допомоги впродовж року, грошової допомоги на оздоровлення, щорічну оплачувану відпустку від 30 до 45 діб, безкоштовне медичне обслуговування в закладах Міністерства оборони України, а також сприяє професійному зростанню тощо.

Учасники семінару отримали роздатковий матеріал та контактну інформацію Хмільницького ОРВК, де кожен зможе отримати необхідні консультації у разі потреби.