09.10.2019 | 14:35

Професія вчителя є унікальною в своєму роді. Як відомо, в усі часи існування людства, ця професія була шанована та затребувана. В наш час, нажаль, молодь віддає перевагу іншим професійним напрямкам, а  професія вчитель все менше стає популярною. Можливо, рівень заробітної плати, велика відповідальність, титанічна праця, відлякують випускників вступати в педагогічні ВУЗи. Але ж наскільки ця професія цікава та важлива!

Саме з метою підняття іміджу  цієї професії,  днями провідний  фахівець з профорієнтації Теплицької філії Вінницького обласного центру зайнятості Людмила Легойда провела в Опорному закладі «Теплицька ЗОШ І-ІІІст. №2» для учнів 6 класу профорієнтаційний захід «Презентація професії вчитель».

Діти мали можливість висловити думку якими якостями має володіти учитель. Дізналися які посадові обов’язки вчителя.

Класний керівник Альона Кузнецова, яка була присутня на заході, розповіла  історію своєї професійної діяльності. Поділилася переживаннями, які відчувала, коли проводила перший урок в своєму житті, емоціями, які  охоплюють при спілкуванні з  учнями.  Діти активно презентували  професію за допомогою плакатів, які підготувала фахівець центру зайнятості. А в кінці зустрічі кожен учень отримав заохочувальні призи.

Приємно відзначити, що на запитання: «Хто з вас мріє стати вчителем?», - на початку зустрічі підняло руку двоє дітей, то в кінці – підняті руки були в більшої  частини  класу.