15.08.2019 | 11:10

14 серпня 2019 року Погребищенською районною філією Вінницького ОЦЗ проведено презентацію роботодавця КП «Погребищеводоканал». Учасниками заходу стали 14 безробітних, які перебувають на обліку у службі зайнятості. У презентації взяв участь головний державний інспектор управління Держпраці  у Вінницькій області Володимир Хамула.

Директор районної філії Олександр Віцінський, проінформував про стан ринку праці району та наголосив, що презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію про клієнтів служби зайнятості безпосередньо від представника підприємства.

Директор КП «Погребищеводоканал» Андрій Нікітішин розповів про діяльність підприємства та презентував наявні вакансії. Наразі підприємству потрібні головний бухгалтер, контролер водопровідного господарства, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсар-ремонтник, фахівець  з організації побутового обслуговування.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу, надали відповіді на запитання. Як наслідок, 2 особи виявили бажання працювати на даному підприємстві. Після проведеного заходу їм видано направлення на працевлаштування.

На завершення заходу головний державний інспектор управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Хамула інформував про необхідність дотримання вимог законодавства про працю.