08.11.2018 | 13:57

Суспільство потребує роз’яснювальної роботи щодо професій, які є необхідними в нашій державі. Якщо напрямок професійної діяльності вибраний невірний, то ця діяльність не приноситиме людині задоволення, а особистість не буде готова до вироблення кращих результатів чи показників, і буде деградувати.

Щоб запобігти помилкам у виборі професії учнями необхідна спільна  та систематична робота разом з шкільними психологами щодо профорієнтації молоді.

Саме з цією метою 7 листопада 2018 року у Літинськой районній філії Вінницького обласного центру зайнятості відбувся семінар з психологами шкіл Літинського району.

Розпочала захід заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Лариса Литвинюк. Вона наголосила на проблемі невірного вибору професії молоддю, оскільки багато випускників професійно-технічних закладів, коледжів, університетів не працюють за освітою, а звертаються до служби зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Вікторія Черниш презентувала працівникам закладів освіти профдіагностичний комплекс «Веб-базована платформа для он-лайн профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа».

Учасники заходу зацікавились новими можливостями тестових методик, які відповідають високим стандартам якості і прогностичної ефективності  та виявили бажання тісно співпрацювати у напрямку реалізації вищезгаданої платформи.