07.08.2019 | 11:19

Служба зайнятості надає послуги різним категоріям населення.  Серед тих, хто потребує особливої уваги фахівців та кар’єрних радників є умовно засуджені громадяни  та звільнені з місць позбавлення волі. Працевлаштування засуджених має важливе значення, як для них самих так і для соціуму, тому що  зменшує рівень рецидивної злочинності та сприяє безпеці суспільства.

Так, 6 серпня 2019 року провідний фахівець з профорієнтації Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Тетяна Ференець провела зустріч з працівниками Тульчинського  районного відділу філії Центру пробації у Вінницькій області

У ході зустрічі з громадянами звільнених з місць позбавлення волі та умовно засуджених, які перебувають на обліку пробації ознайомили із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, зокрема з наявними вакансіями, на  які є можливість працевлаштуватися в Тульчинському районі, з перевагами офіційного працевлаштування, можливістю проведення професійної орієнтації та професійного навчання за направленням служби зайнятості з подальшим працевлаштуванням.

Також присутнім були надали інформаційні буклети та поради щодо пошуку роботи.