26.09.2018 | 13:05

25 вересня 2018 року директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська з робочим візитом побувала у Бершадському районі. Вона зустрілась з колективом Бершадської районної філії Віницького обласного центру зайнятості та окреслила нагальні завдання служби зайнятості як сервісної установи.

В свою чергу Олег Кізлов, директор районної філії, поінформував, що наразі працівники філії проводять заходи щодо організації громадських робіт соціального спрямування, пошуку вакансій та удосконалюють співпрацю з сільськими радами і ОТГ.

Також, в рамках робочого візиту, відбувся прес-тур. Директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська, начальник відділу рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Наталя Шишкова, начальник відділу інформаційної роботи Леся Тріска разом із представниками ЗМІ мали змогу ознайомитись з напрацюваннями Бершадської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Учасники прес-туру відвідали Джулинську ОТГ, в якій незабаром планується відкриття Центру надання адміністративних послуг, завдяки впровадженню програми ULEAD з Європою. За словами голови громади Петра Швеця тут буде робоче місце і для фахівця служби зайнятості.

«Джулинська ОТГ створена 22 грудня 2016 року. До її складу увійшли с.Джулинка, с.Чернятка, с.Хмарівка, с.Берізки-Бершадські. Чисельність населення 5863 особи. На території громади здійснюють діяльність 37 підприємств, установ та організацій та 220 ФОП у сфері сільського господарства, освіти, медицини, торгівлі, побутового обслуговування. Найпотужніші сільськогосподарські підприємства: ТОВ «Агрофірма Джулинка», ТОВ «Надбужжя плюс», ТОВ «Джулинський елеватор», - каже П. Швець.

Протягом 2018 року до Бершадської районної філії за послугами звернулось 147 жителів громади, з них працевлаштовані 72 безробітних, 33 взяли участь у тимчасових роботах, 14 – пройшли профнавчання.

В с.Устя представники обласного центру зайнятості та журналісти побували у приватного підприємця Віктора Решітника, АТОвця з інвалідністю та колишньго безробітного. У квітні 2017 року він отримав допомогу по безробіттю одноразово для відкриття власної справи по вирощуванню плодових дерев. Сьогодні В. Решітник не складає руки, працює задля своєї родини та ще й підбадьорює інших своїм оптимізмом.

Також ознайомились із співпрацею Бершадськоі районної філії Вінницького обласного центру зайнятості з роботодавцями щодо компенсації єдиного соціального внеску на прикладі ТОВ «Гарант Дент».

Директор стоматологічної клініки Віталій Гриценко зазначив: «Бершадська районна філія допомогла з пошуком працівників, фахівці запропонували скористатись послугою щодо компенсації ЄСВ. Стоматологічний центр функціонує з 2017 року, ми створили нові робочі місця і вже в минулому році за сімох осіб, працевлаштованих за направленням центру зайнятості, отримали компенсацію ЄСВ».

На завершення прес-туру про ситуацію на ринку праці області журналістів ознайомила директор Вінницького обласного центру зайнятості Галина Скоковська.

«Співпраця служби зайнятості з роботодавцями це завжди пріоритет у нашій роботі. Легко співпрацювати, коли роботодавець забезпечує легальну зайнятість населення, створює нові робочі місця, веде соціально-відповідальний бізнес, виплачує гідну заробітну плату працівникам. За 8 місяців 2018 року до Вінницької обласної служби зайнятості звернулись понад 6,0 тис. роботодавців, що на 6,4 % більше ніж у відповідному періоді минулого року. Ними було подано майже 32,0 тис. вакансій, що теж на 7,3% більше, ніж у відповідному періоді 2017 року», - підсумувала очільниця обласної служби зайнятості.